Kontakt

Požární nádrže

V našem výrobním programu máme také realizace požárních nádrží. Nabízíme obě varianty jak nadzemní nádrže , tak i nádrže do terénu.

NADZEMNÍ NÁDRŽE

Tento typ je vyroben ze stěnových prvků 1000 x 1000 mm. Nádrže jsou konstruovány v rozměrech po 500 mm z důvodu dělení materiálu. Nádrž je vodotěsně svařena. Celý obvod nádrže je opatřen jedním nebo dvěma ocelovými vazníky. Jejich počet záleží na celkové výšce nádrže. Ostatní zařízení a technologie jako vpusti a výpusti jsou řešeny až na základě projektové dokumentace. Také cenová nabídka je vyhotovena na základě konkrétní poptávky požární nádrže.

NÁDRŽE DO TERÉNU ZE STĚNOVÝCH PRVKŮ

Také tento typ je vyroben ze stěnových prvků 1000 x 1000 mm. Nádrže jsou konstruovány v rozměrech po 500 mm z důvodu dělení materiálu. Nádrž je vodotěsně svařena. Fixace nádrže v terénu je pomocí armovaného betonu a dusanou zeminou. Ostatní zařízení a technologie jako vpusti a výpusti jsou řešeny až na základě projektové dokumentace. Také cenová nabídka je vyhotovena na základě konkrétní poptávky požární nádrže.

NÁDRŽE DO TERÉNU VÁLCOVÉ

Nádrže jsou řešeny jako samonosné válce s obvodovým venkovním žebrováním pro umístění armovacích drátů a následnému obetonování. Nádrže mají vyztužen stropní díl a je v něm umístěn vlezný / kontrolní otvor. Sestup do nádrže je pomocí vestavěného hliníkoného žebříku. Sací potrubí pro napojení požární techniky je řešeno dle projektové dokumentace.

Plasty Hodonín s.r.o. telefon: +420 774 507 050
Národní třída 3562/34 e-mail:
695 01 Hodonín
Spolupracujeme:
Reklamní agentura Motičák dopravce Liha CITO
Ferona thyssen plastic Doprava SH Elventa
Vodovody a kanalizace Hodonín Lodě-hausboty IMG BOHEMIA